Ruiz: Chci Wildera a bojovat o titul!

Deontay Wilder vs Andy RuizJiž od loňského roku nemohou bývalí šampióni těžké váhy Andy Ruiz a Deontay Wilder najít společnou řeč a místo ringu jsou vidět především na sociálních sítích!

Bývalý světový šampióni těžké váhy „Destroyer“ Andy Ruiz Jr (35-2-0, 22 KO) a „The Bronze Bomber“ Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) ještě na konci června intenzivně jednali o vzájemném duelu v rámci finální eliminace WBC, který by se měl v případě shody konat v září. Jenže následně vyšlo najevo, že oba týmy mají rozdílný pohled na finance a nyní vše stojí.

Zářijový termín je pryč a Wilder se prakticky připravuje na prosinec, kde by měl změřit síly v Saúdské Arábii s Anthonym Joshuou. Nicméně jak Ruiz tak Wilder jsou aktivní na sociálních sítích, kde si neustále vyměňují názory. Především Ruiz o zápas velmi stojí.

„Nebojím se Wildera a ani nikoho jiného. Mluví o respektu a pak říká, že mi vystřelí mozek. Nechme to být, pojďme bojovat a uvidíme, kdo uspěje. Nejde mi o peníze, ale buďme v našich rozhovorech rozumní a férový. Chci Wildera porazit a ponížit poté získat zpět titul mistra světa“ Říka bývalý šampión těžké váhy.

A dodává. „Neříkám, že Wilder neumí tvrdě udeřit, ale já tvrdou ránu snesu. Budu rychlý, výbušný, budu kombinovat akce a srazím Wildera pravým hákem k zemi. Podle mě však se mnou boxovat nechce, protože kdyby ano, tak jsme se dávno už dohodli“.

Andy Ruiz