Podcast: Levej hák: 12. díl!

Proboxing Levej hák 12Lukáš Fajk porazil Václava Pejsara, Polakovič a Adámek si připsali další vítězství. Vasil Ducár a Viktor Trush směřují k odvetě. Čeká nás řežba ve velteru Stanionis vs Ortiz jr. A mnoho dalšího v podcastu Levej Hák!

Večer na pražské Královce přinesl skvělé bitvy, kde byli vítězní jak Lukáš Fajk, tak Pavel Polakovič, ale i Milan Procházka! Byly to snadné výhry? Tvrdá řež s několika downy mezi Ducárem a Trushem byla ukončena technickým rozhodnutím – remízou – a směřujeme k napínavé odvetě!

Na Slunětě opět překvapil nestárnoucí Tomáš Adámek, když vybodoval Viktora Agateljana! Čeká nás tvrdá řežba ve velterové váze Stanionis vs Ortiz jr. To bude bitva na ostří nože! A co chybí promotérům v Česku? Co třeba se zúčastnit Sport Alive? Co Red Face? A možný zápas Musk vs Zuckerberg? A Canelo….? to vše a mnoho dalšího od Aleše Seiferta a Tondy Vavrdy v novém díle!

Václav Pejsar vs Lukáš Fajk

Review začalo zahraničím a jasnými záležitostmi – Tszyu výhra v 1. kole, Adames, Lubin taktéž před limitem a neskutečná nuda v podobě výkonu Prograise! Poté přišli na řadu zápasy v Česku – nejdřív těžké TKO vítezství pro Procházku, pak dominance Polakoviče a rozbor obou hlavních zápasů – Fajk vs Pejsar, kde přišla na přetřes i otázka Fajkovy brady a obrany a samozřejmě duela Ducár vs Trush. Možná, že ho Ducár i podcenil, ale Trush rozhodně měl navrch a kdyby se to nezastavilo pro cut, mohlo být na české scéně překvapení.

To přišlo na Slunetě – nestárnoucí „Jumbo“ Adámek dokázal vybodovat Viktora Agateljana. Ten si sice zranil v zápase biceps, ale bylo to jeho vlastní chybou, Adámek měl také zranění, ale zápas dokázal urvat na svoji stranu. Závěrem přišla na přetřes i otázka promování eventů, kde padl odkaz na Sport Alive, jejich podcast a hlavně konferenci.

Tomáš Adámek vs Viktor Agateljan

V poslední části podcastu se ale moderátoři zacílili na bizáry v českém i světovém prostředí. Nejdříve RedFace, což přineslo i otázku o Matouši Rajmontovi a jeho participaci na tomto eventu. Pak možný zápas Musk vs Zuckerberg, možnost využití svých platforem Twitter a Meta/FB. Poslední bod by pak přestup Canelo pod křídla PBC na 3 zápasy. Kdo by ho mohl vyzvat, kromě Jermalla Charla?


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák