Anderson vybodoval bývalého šampióna!

Jared Anderson vs Charles MartinNeporažený americký knockouter Jared Anderson dokázal ovládnout sobotní duel v Toledu a vybodovat bývalého světového šampióna těžké váhy Charlese Martina! Video v článku!

1.7.2023 – Huntington Center, Toledo, USA
Těžká váha
Jared Anderson 🇺🇸🆚🇺🇸 Charles Martin
Dave DeJonge 99:90
Mike Fitzgerald 99:91
Ben Rochester 99:90

Třiadvacetiletý americký boxer „Big Baby“ Jared Anderson (15-0-0, 14 KO) je mezi profesionály již čtyři roky a zatím nepoznal jediného přemožitele. Na začátku dubna zvládl vypjatou bitvu, když na domácím galavečeru vyprovodil ve třech kolech Dominikánce George Ariase (18-1-0, 7 KO). O víkendu se mu do cesty postavil bývalý světový šampión „Prince“ Charles Martin (29-4-1, 26 KO).

Sedmatřicetiletý Martin získal v roce 2016 získal výhrou nad Vyacheslavem Glazkovem uvolněný světový titul organizace IBF. O pás však přišel hned při první obhajobě, kdy jej ve druhém kole zastavil Anthony Joshua. Zápas začal podle očekávání lépe Anderson a na konci třetího kola dokázal Martina posadit na zadek.

Jared Anderson vs Charles Martin

Ačkoliv se Andersonovi nepodařilo ukončit bývalého šampióna před limitem, tak celý zápas jasně ovládl a s přehledem si došel pro jednostranné bodové vítězství a obhájil americký titul WBC a Mezinárodní pás organizace WBO. Vítězství ho zároveň posunulo do první dvacítky světového žebříčku, naopak Martin uzavírá první padesátku.