Magard vs Lima o titul v bantamové váze!

Jonas Magard vs Filipe LimaÚřadující šampión bantamové váhy Jonas Magard se vrací na speciálním pátečním galavečeru Oktagon 45 a 28. července ho vyzve Brazilec Filipe Lima!

28.7.2023 – Štvanice, Praha, ČR
Oktagon 45 speciál
Start 17:30
Vstupenky na TicketPortal
PPV na OktagonTV

Třicetiletý dánský žralok Jonas Magard zatím hladce proplouvá vodami organizace Oktagon. Tři zápasy a tři dominantní vítězství. To zatím poslední si připsal na galavečeru v Liberci proti Gustavo Lopezovi, kterého zasypal tvrdými údery a zápas ukončil už po 31 vteřinách druhého kola a bez problémů obhájil svůj pás šampiona.

Po delší pauze způsobené různými zraněními už nechtěl Magard na další duel znovu dlouho čekat a ihned se přihlásil o zápas na pražské Štvanici. Jeho přání bylo vyslyšeno a můžeme těšit na skvělou přestřelku na speciálním pátečním turnaji.

Na druhé straně pětadvacetiletý brazilský vyzývatel Felipe LIMA byl oznámen jako oficiální náhradník už na předchozí titulový zápas a nyní přichází konečně jeho čas. Se svým dánským rivalem se potkal už v zákulisí tiskové konference Oktagon Time a nechybělo mnoho, aby už v Ostravě došlo k prvnímu kolu.

Brazilec drží famózní sérii jedenácti vítězství v řadě, z toho šest zvládl před limitem. Není tak divu, že se mu hodně soupeřů vyhýbalo a rušily se mu zápasy. Do klece se tak vrací po více než roce a půl. Udržel si svou formu a bude první, kdo uloví Žraloka, nebo si Magard pohlídá i druhou obhajobu a zůstane dál šampiónem?

Jonas Magard vs Filipe Lima