Podcast: Levej hák: 11. díl!

Proboxing Levej hák 11Dominující Teofimo Lopez, který jednoznačně porazil Joshe Taylora byl jasnou jedničkou v diskuzi obou moderátorů. Co zápasy, které budou dnes v Česku? Může překvapit Pejsar a porazit Fajka? A Viktor Trush ukončit sny Vasila Ducára? A co za týden nestárnoucí Tomáš Adámek?

Review bylo zacíleno na upset v podobě vítězství Teofima Lopeza nad Johem Taylorem. Lopez byl skvěle připravený a adaptovaný na váhu 140lb, Taylor zůstal dalece za očekáváním. Co s oběma bude dál? V možném zápasu roku se střetli Munguia vs Derevyachenko, neskutečná bitva, kterou rozhodl down ve 12. kole. Co Munguia a jeho obrana? A má na špičku ve 168? a Derevyachenko? Krátké flashe na zápasy Claressy Shields a na velmi tvrdého a nadějného Xandera Zayase.

Pavel Polakovič vs Michael Ansah

Preview bylo tentokrát kratší ve světovém boxu – zápasy nedosahují absolutní top úrovně. Nejprve se moderátoři zaměřili na zápas Prograis vs Zorrilla, následně Giasov vs Calderon. U obou je to spíše jistější vítězství, udržovací zápas směrem k top oponentům. A samozřejmě to stejné platí o udržovacím zápase Tszyu vs Ocampo. Jedinou zajímavostí zde je fakt, že Tszya pokoušel velmi silně jeho pes a je otázka, jak na tom bude.

Václav Pejsar vs Lukáš Fajk

V poslední části podcastu se ale moderátoři zacílili na dva české masivní eventy. Nejprve Patron Boxing a jeho dnešní večer na Královce, zde bude k vidění na české poměry absolutní špička – Polakovič s Ansahem, soupeřem, kterého měl mít v Olomouci, pak ještě zajímavý zápas spíše příběhem Bosnjak vs Mohish, a samozřejmě 2 titulové zápasy – Fajk vs Pejsar v Bridgerweight a následuje je Ducár vs Trush v křížové váze! Absolutní top!

Vasil Ducár vs Viktor Trush

Jsme zvědaví, zda Fajk uzme tento pás a zda Ducár udrží své kralování! Následný večer Tohle je box, který bude ve Slunetě v Ústí již příští víkend 24. 6., je ve znamení zajímavého duelu nestárnoucího Tomáše Adámka, který se pobije s Viktorem Agateljanem, jenž míří ze 160 do 175 a nebude to mít úplně snadné! A zajímavé budou i zápasy Mariana Dzupky či Davida Vinše. A taktéž se zde představí opět Tomáš Šálek.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák