Fajk v neskutečném zápase porazil Pejsara!

Lukáš FajkŠampión organizace IBO Lukáš Fajk dokázal v tvrdé a vyrovnané bitvě přetlačit na bodu zkušeného boxera Václava Pejsara a získal český titul ve váze Bridgerweight!

16.6.2023 – Hala Královka, Praha, ČR
Bridgerweight
Lukáš Fajk 🇨🇿🆚🇨🇿 Václav Pejsar
Na body 3:0

Sedmadvacetiletý Lukáš Fajk (9-1-0, 6 KO) 22. dubna na galavečeru v Německu vybodovat srbského favorita Sanela Hasanoviče a získal prestižní Kontinentální titul organizace IBO. Ve skvělé formě dnes vyzval v Praze držitele českého titulu ČUBP ve váze Bridgerweight Václava Pejsara (21-16-0, 16 KO).

Zápas nabídl strhující a vyrovnanou bitvu, kterou začal aktivněji favorizovaný Fajk. Jenže osmatřicetiletý Pejsar ukázal, že má v rukou stále granáty a ve třetím kole poslal Fajka tvrdým úderem na bradu do počítání. Zápas pokračoval celých deset kol v neskutečném tempu, ale přeci jen Fajk více tlačil a byl blíž k vítězství.

O vítězi nakonec museli rozhodnout rozhodčí, kteří se shodli a správně rozhodli o vítězství nového českého šampióna. Fajk po zápase smekl před Pejsarovým výkonem. Na druhé straně Pejsar oznámil, že chce do budoucna čelit už jen zahraničním výzvám s tím, že by se měli čeští boxeři mezi sebou především podporovat.

Václav Pejsar vs Lukáš Fajk