PML se vrací do Trenčína. Chochlíkovou čeká turecká fighterka!

Monika Chochlíková vs Tuğbanur KıvrakTrenčín bude dějištěm akce PML 6, na kterém nemůže chybět nejúspěšnější slovenská bojovnice a několikanásobná světová či evropská šampionka Monika Chochlíková!

Monika Chochlíková před několika měsíci přidala do již nyní bohaté sbírky také zlato ze Světových her, když ovládla svou kategorii v thajském boxu. A právě ve své nejsilnější disciplíně bude opět bojovat i v rámci PML, kde má Chochlíková zatím bilanci 2:0.

Nejprve na PML 1 porazila Švýcarku Seiberth, poté na PML 3 zdolala také Francouzku Lacroix. V úvodu roku 2023 bude hájit domácí půdu v Trenčíně a tentokrát ji čeká výzva z Turecka. V
jednom z hlavních zápasů večera vyzve slovenskou hvězdu devítinásobná turecká šampiónka Tuğbanur Kıvrak.

Ta si opravdu hodně věří a dokonce tvrdí, že Chochlíkovou vymaže po všech stránkách.“Bude to náročný boj, mám opravdu kvalitní soupeřku, ale porazím ji ve všech směrech“. Hlásá sebevědomá Kıvrak, která má v ringu odzápaseno přes 100 duelů mezi amatéry a rovněž 8 profesionálních soubojů. Kromě toho má na kontě tituly z několika šampionátů, je juniorskou mistryní Evropy WAKO v K-1 a na Univerzitních Hrách FISU v Muaythai vybojovala jen v říjnu zlatou medaili.

Monika Chochlíková

Do své premiéry v PML tak jde výborně naladěná a ve velké formě. Chochlíková se zase z klece Oktagonu vrací do ringu, kde v posledních letech dominuje na světové scéně. O motivaci má pokaždé postaráno, vždyť je terčem mnoha žen ze zahraniční špičky. V tomto případě ale bude extra motivací podpora z tribun v Trenčíně, kde by chtěla odměnit fanoušky vítězstvím před limitem.

„Věřím, že to nebude zápas na tři kola. Bylo by fajn připsat si výhru před limitem už v lednu,“ říká Chochlíková. Souboj se uskuteční ve váze do 52 kg a od roku 2023 bude v rámci
aktualizovaných pravidel PML platit na kontrolním vážení nižší limit 5%.

Monika Chochlíková vs Tuğbanur Kıvrak

Mezi potvrzenými jmény na PML 6 už je také Chochlíkové týmový kolega z domácího Victory Gymu Lukáš Mandinec nebo velký talent slovenské scény Juraj Tutura, který zde absolvuje
svůj debut v rámci PML. Na kartě figurují také další osvědčená jména jako Daniel Hromek nebo Leo Borák, ti už mají přitom v PML zajímavou historii.

Hromek v Praze zdolal Šacha a zařadil se mezi top jména ve váze do 80 kg, kdežto Borák se přihlásil o slovo zejména fenomenálním výkonem a neskutečným knokautem loktem z otočky, který předvedl na brněnském turnaji PML 3. Kompletní složení zápasů bude organizace PML postupně přinášet v následujících týdnech.
Lístky jsou již v tuto chvíli dostupné v síti Predpredaj.sk.

PML 6