Broner se utká v únoru s Redkachem!

Adrien BronerBývalý světový šampión čtyř váhových kategorií Adrien Broner podepsal před dvěma týdny smlouvu se skupinou BLK na deset miliónů dolarů a první duel odboxuje 18. února v Atlantě!

18.2.2022 – Atlanta, USA
Velterová váha
Adrien Broner vs Ivan Redkach

Třiatřicetiletý Adrien Broner stál naposledy v ringu loni v únoru, když se vrátil po dvouleté pauze. Utkal se s portorickým boxerem Jovanie Santiagem, kterého přetlačil na body. Od té doby v ringu nestál a měl se vrátit v polovině srpna do duelu s Omarem Figuerou o stříbrný titul WBC.

Nakonec ze zápasu nic nebylo, protože Broner na poslední chvíli oznámil, že na tom není duševně dobře a do zápasu nastoupit nemůže. „Omlouvám se všem mým fanouškům, duševní zdraví je vážná věc. Když vstoupíte do ringu, tak to neděláte pro zábavu. Viděl jsem lidi umírat v ringu, protože chtěli za každou cenu nastoupit a bojovat i když se stoprocentně necítili. Já takovou chybu udělat nechci“. Řekl tehdy Broner.

Adrien Broner

Nyní je už vše jinak a pravděpodobně i psychické problémy jsou pryč a Broner podepsal lukrativní smlouvu, která mu zaručuje 3 duely v rozmezí dvanácti měsíců, za což inkasuje deset miliónů americký dolarů. První zápas po novou smlouvu ho čeká 18. února a soupeřem mu bude šestatřicetiletý ukrajinský boxer Ivan Redkach (23-6-1, 18 KO).

Ivan Redkach

Redkach naposledy boxoval loni v dubnu, když na americkém galavečeru vyzval domácího Regise Prograise. Zápas však Ukrajinec vůbec nezvládl, byl mnohem horším mužem v ringu a 6. kole jej Američan ukončil. Od té doby Redkach v ringu nestál a vrací se tak po skoro dvou letech.

Adrien Broner