FNC 3: Rytmus vs Curtis + kompletní startovka!

Rytmus vs CurtisJiž za týden nás čeká třetí galavečer organizace Fight Night Challenge. V hlavním boxerském duelu se střetnou slovenský rapper Rytmus a maďarský rapper Curtis! Kompletní startovka v článku

17.12.2022 – Zoner BobbyHall, Brno, ČR
Fight Night Challenge 3
Rytmus 🇸🇰🆚🇭🇺 Curtis
Start v 18:00
Vstupenky v sítí PredpredajSK!

Organizace Fight Night Challenge se vrací do Bobyhall již na konci tohoto měsíce. Po úspěšné akci v Bratislavě se do brněnského ringu vrátí kromě hvězd showbyznysu i nejúspěšnější domácí bojovníci. Fight Night Challenge slibuje pokračování fantastické show.

Patrik Vrbovský alias Rytmus před půl rokem s přehledem porazil jiného slovenského rappera Denise Domarackýho alias Vlavo Molocha a po půl roce přichází další výzva z hudební branže. Bude se jednat opět o rappera, ale tentokrát maďarského.

Rytmus

Je jím Attila Széki alias Curtis. Curtis je jedním z předních raperů maďarské scény a bývalý profesionální fotbalista se solidním atletickým základem, který je o 12 let mladší a bude tak pro Rytmuse velkou výzvou.

Dále také bývalého šampióna organizace Oktagon Michala Martínka nebo těžkotonážníka Alexe Cvernu, skvělého boxera Michala Plesníka nebo NNA fightery Marka Bartla s Robertem Pukačem. Z prostředí celebrit nebudou chybět rappeři Flexking, Erik Tresor a rovněž jeden z nejlepších slovenských hudebníků Martin Valihora.

Rytmus vs Curtis