PML 7: Klimáček vs Borák!

PML 7Atmosféra v nadcházejícím titulovém souboji se přiostřuje. Obzvlášť aktéři titulových zápasů vědí, že ve hře je opravdu hodně. Nový šampion získá nejen opasek, ale také možnost startovat na slavném thajském stadionu Rajadamnern!

23.9.2023 – Městská sportovní hala, Trenčín, SK
PML 7: Road to Rajadamnern
Start 18:00
Vstupenky v síti PredpredajSK
Přímý přenos na OktagonTV

S blížícím se termínem turnaje PML 7 se začíná přiostřovat a atmosféra houstne. Obzvlášť aktéři titulových zápasů vědí, že ve hře je opravdu hodně. Nový šampion získá nejen opasek, ale také možnost startovat na slavném thajském stadionu Rajadamnern. A to není vše. Titul šampiona PML už má velkou váhu i na naší scéně a vítěz se bude moci považovat za neoficiální československou jedničku ve své váhové kategorii.

To je přesně něco, po čem touží Leonard Borák, kterého čeká souboj s Rastislavem Klimáčkem o pás ve váze do 60 kilogramů. „Rasťo, v září uvidíš, kdo je česko-slovenská jednička,“ říká Borák v novém teaseru organizace PML a hned na to drze roztrhá plakát s podobiznou svého soupeře. Třeba připomenout, že oba už mají docela bohatou společnou historii. Několikrát se utkali na amatérské scéně a tam svedli tvrdé souboje. Nyní napíší další kapitolu svého příběhu, ale už v profi ringu.

Drzý vzkaz pak neušel ani Klimáčkovi, který chce rivala potrestat. „Všiml jsem si, že mi Leo roztrhal fotku, tak já ho budu muset za to roztrhat v ringu!“ reagoval pohotově. Klimáček se bude moci spolehnout na podporu domácího publika, ale to mu nepomůže přímo v ringu, kde ho budou čekat obávané rány Boráka. I on sám ale dobře ví, jak ohrozit soupeře, kterého už v amatérském ringu dostal i do počítání. Kdo si prosadí svoji silnou stránku tentokrát?

PML 7