Fury: Souboj s Ngannou budou sledovat milióny lidí!

Tyson Fury vs Francis NgannouÚřadující šampión těžké váhy organizace WBC Tyson Fury je přesvědčen, že jeho nadcházející duel s bývalým šampiónem UFC Francisem Ngannou budou sledovat milióny lidí. Video v článku!

28.10.2023 – Saúdská Arábie
Těžká váha
Tyson Fury 🇬🇧🆚🇨🇲 Francis Ngannou

Pětatřicetiletý neporažený úřadující šampión těžké váhy organizace WBC „The Gypsy King“ Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) se 28. října střetne v očekávaném duelu s bývalým šampiónem UFC a nyní zápasníkem organizace PFL „Predatorem“ Francisem Ngannou, pro kterého to bude debut v profesionálním boxu. Duel je vypsán na 10 kol a samozřejmě se nebudu boxovat o světový titul, protože Ngannou nefiguruje v žebříčku organizace.

„Samozřejmě je to pro mě zajímavý zápas z finančního hlediska, protože za to dostávám zatraceně hodně peněz. To je jeden fakt. Za druhé, je tu skutečnost, že se na to budou dívat milióny a milióny lidí jak z MMA tak i z boxu“.

Z jedné strany to budou sledovat mí fanoušci a z té druhé ti, kteří budou zvědaví, jestli se Ngannou trefí a bude to to o to víc napínavé. Takže za mě se jedná o masivní globální událost, kterou nakonec budou chtít vidět úplně všichni“.