PML 4: Luděk Greguš vs Norbert Spéth!

Luděk Greguš vs Norbert SpéthZápasník, který dvakrát zachránil turnaj Oktagon, se na galavečeru PML 4 v Praze utká s maďarskou superhvězdou. Luděk Greguš vs Norbert Spéth 8. října v pražské hale Královka!

8.10.2022 – Sportovní hala Královka, Praha
PML 4
MuayThai 65 kg
Luděk Greguš 🇨🇿🆚🇭🇺 Norbert Spéth
Lístky budou již brzy v prodeji v síti Ticketportal!
Přímý přenos na OktagonTV!

Třikrát zápasil na turnaji Oktagon MMA a třikrát jasně zvítězil. Z toho dvakrát vzal zápas jen den před konáním samotného turnaje. Řeč je českém talentu z Aplik Muaythai, Luďku Gregušovi, který postupně v Oktagonu porazil Nikolasa Kriváka, Marka Luštiaka a naposledy letos v květnu italského bijce Alessia Malatestu.

Luděk Greguš vs Norbert Spéth

Jeho další zápas proběhne tentokrát v největší postojářské organizaci PML. Ta míří už 8.října do Prahy. Soupeřem talentovaného Greguše bude maďarská superhvězda a postojářská jednička, Norbert Spéth. Ten má mezi profesionály bilanci 10 výher z 10 zápasů a na svém kontě tituly jako Mistr Evropy IFMA, dvojnásobný Vicemistr Světa IFMA a na Světových Hrách získal bronz, přičemž prohrál v semifinále kontroverzně s bývalým šampionem One Championship Capitanem Petchyindeem.

Podle mnoha odborníků na československé scéně není ve Spéthově váze zápasník jeho kvalit, ale Greguš už ukázal i v Oktagonu, že dokáže porazit kohokoli. „Myslím si, že mě v tomto zápase bude mnoho lidí podceňovat, protože jde o světového fightera, ale já budou na 100% připravený. Myslím si, že svou rychlostí a pohybem mohou zápas vyhrát.“ Říká odhodlaný Luděk Greguš.

PML 4

Kdo si připíše vítězství v jednom z hlavních muythai zápasů večeřa na PML 4 a přiblíží se k možnosti titulového zápasu ve váze do 65kg? To se dozvíme již 8. října v pražské hale Královka.