Odveta Usyk vs Joshua již tuto sobotu na DAZN!

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua 2Očekávaná odveta o tituly WBA super, WBO, IBF a IBO v těžké váze Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua se bude konat již tuto sobotu. Přímý přenos bude zajišťovat streamovací platforma DAZN!

20.8.2022 – Džidda, Saudská Arábie
Těžká váha
Oleksandr Usyk 🇺🇦🆚🇬🇧 Anthony Joshua 2
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená ukrajinská jednička a světová dvojka Oleksandr USYK (19-0-0, 13 KO) a britská dvojka a světová čtyřka „AJ“ Anthony JOSHUA (24-2-0, 22 KO) se utkají v odvetné bitvě o světové tituly WBA super, WBO, IBF a IBO!

Sledování nejočekávanější odvety letošní roku bude pro všechny fanoušky opravdu pohodlné. V Evropské Unii a dalších státech, kde má zastoupení platforma DAZN bude zápas k dispozici v rámci předplatného.

Ve spojených státech však bude potřeba zaplatit PPV. Ve Velké Británii bude duel exkluzivně vysílat televizní Stanice Sky Sports. Na Ukrajině jej budou moci fanoušci sledovat zcela zdarma na státní ukrajinské televizi a taky na oficiálním Youtube kanálu Oleksandra Usyka.

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua 2

Dvaatřicetiletý Anthony Joshua a o tři roky starší Oleksandr Usyk se poprvé utkali loni v září, a byla z toho parádní bitva, kterou na body 117:112, 116:112 a 115:113 ovládl ukrajinský bijec a získal světové tituly WBA super, WBO, IBF a IBO. Dokáže Usyk pásy obhájit nebo si je Joshua vezme zpět?

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua 2