Anderson: Chci Hrgoviče, Takama, Ortize nebo Ruize!

Jared AndersonNeporažený americký knockouter Jared Anderson má před sebou duel s Miljanem Rovcaninem. Nicméně výhledově si dělá nároky na mnohem lepší boxery!

Dvaadvacetiletý neporažený boxer „Big Baby“ Jared Anderson (11-0-0, 11 KO) odstartoval profesionální kariéru v říjnu 2019, když v prvním kole vyprovodil krajana Daniela Infante. Od té doby zničil před limitem všechny své soupeře a naposledy tomu bylo loni v prosinci, když ve druhém kole ukončil ukrajinského boxera Oleksandra Teslenka.

Nyní ho čeká dvanáctý zápas mezi profesionály a do cesty se mu postaví 27. srpna v americké Tulse rodák z Černé hory, osmadvacetiletý Miljan Rovcanin (24-2-0, 16 KO). Pro Andersona by to měla být podle předpokladů další rychlá výhra a proto se už americký boxer rozhlíží po těžších duelech a v hledáčku má zajímavá jména.

Jared Anderson

„Chci pravidelně zápasit s těmi nejlepšími boxery. Teď by si rád zaboxoval s Carlosem Takamem nebo Filipem Hrgovičem, ale nejvíce by se mi líbil souboj s jedním z dvojice Luis Ortiz nebo Andy Ruiz. Tyhle zápasy by mě hodně posunuli v žebříčku a přiblížili by mě k titulovým bitvám“ řekl Anderson

Vyjádřil se také na adresu svého nadcházejícího soupeře Miljana Rovcanina. „Má sice dobrou bilanci, ale neměl by pro mě představovat nějakou zásadní hrozbu. Má zvláštní Evropský styl a zůstává hodně otevřený a jde lehce zasáhnout. Rozhodně to není elitní boxer, ale ty se mnou moc boxovat nechtějí“. Uzavřel Anderson

Jared Anderson