Lopez zničil Campu a má dva tituly!

Teofimo Lopez vs Pedro CampaBývalý světový šampión lehké váhy Teofimo Lopez se v noci vrátil po loňské porážce s Georgem Kambososem a připsal si jasné vítězství a dva menší tituly. Video ze zápasu v článku!

13.8.2022 – Resorts World Las Vegas, USA
Super lehká váha
Teofimo Lopez vs Pedro Campa
7. Kolo TKO

Pětadvacetiletý americký boxer „The Takeover“ Teofimo Lopez před dvěma lety šokoval svět, když v Las Vegas ovládl titulovou bitvu s tehdejším šampiónem Vasylem Lomachenkem a získal světové tituly WBA super, WBO a IBF v super lehké váze.

Nicméně vystřízlivění z úspěchu přišlo hned při první obhajobě loni v listopadu. V krásném souboji s australským bijcem George Kambososem prohrál na body a o tituly přišel. V noci se Lopez vrátil v super lehké váze a do cesty se mu postavil třicetiletý Mexičan Pedro Campa.

Teofimo Lopez vs Pedro Campa

Zápas probíhal podle předpokladů a jednalo se o jednostrannou záležitost. Lopez prakticky o pět let staršího mexického boxera k ničemu nepustil a celý zápas dominoval. Vše vyvrcholilo v sedmém kole, kdy Campa inkasoval jeden úder za druhým a zkušený ringový Tony Weeks zápas správně ukončil.

Teofimo Lopez získal díky výhře také dva menší pásy a to Mezinárodní titul organizace WBO a pás severní Ameriky NABF. Americký boxer již zná datum dalšího zápasu. Do ringu by se měl opět postavit 10. prosince na galavečeru v Madison Square Garden. Soupeř zatím není znám.