Pejsar se připravuje na odvetu s Ducárem v Polsku!

Václav PejsarČeský šampión ve váze Bridgerweight Václav Pejsar se tvrdě připravuje v Polsku po boku Michala Cieslaka, Rafala Rzeznika a Andrzeje Liczika na odvetu s Vasilem Ducárem, která je plánovaná na 30. září v Plzni!

30.9.2022 – TJ Lokomotiva, Plzeň, ČR
Křížová váha
Vasil Ducár vs Václav Pejsar 2
Přímý přenos na OktagonTV!

Osmatřicetiletý český boxer Václav Pejsar (20-13-0, 15 KO) se v Vasilem Ducárem (11-6-1, 10 KO) utkal již před dvěma lety v pražské Lucerně, kde obhajoval český titul v křížové váze. Pejsarovi však zápas nevyšel podle představ a padl překvapivě už ve třetím kole.

Nyní ho čeká odveta, o kterou dlouho žádal a bude do ní nastupovat jako novopečený šampión nové váhové kategorie Bridgerweight, kterou ovládl letos v červnu, když ve třetím vzájemném duelu dokázal jasně vybodovat Pavla Šoura. Chce si tak vzít zpět titul a stát se Českým šampiónem ve dvou váhových divizích.

Vasil Ducár vs Václav Pejsar

To, že do odvety nechce nic ponechat náhodě, svědčí i to, že se připravuje v polském kempu po boku polského šampióna Michala Cieslaka (22-2-0, 16 KO). Zároveň je v kempu další vynikající boxer Rafal Rzeznik, ale také trenér a bývalý olympionik Andrzej Liczik.

„O zápas samozřejmě hodně stojím a dělám pro něj maximum. Mám teď perfektní tým, profesionální zázemí a kvalitní zahraniční kemp. Zrušil jsem Facebook, abych se soustředil jen na přípravu. Na Messenger mi píše mnoho lidí, že mi fandí, drží mi palce a že musím Vasila zbít. Jsou to ale i lidé z Vasilovi tělocvičny a jeho stáje. To mě ohromně těší😁30. září si jdu vzít to, co mi patří a hotovo“. říká Václav Pejsar.

Václav Pejsar vs Vasil Ducár