Rozanski: Jsem v přípravě už rok!

Oscar Rivas vs Lukasz RozanskiPolský boxer Lukasz Rozanski pokračuje v přípravách na titulový souboj s šampiónem Oscarem Rivasem, který už byl několikrát odložen a měl by se konat v listopadu!

„Cítím se skvěle a pokračuji v tréninku. V listopadu to bude přesně rok od chvíle, kdy jsem se začal na další zápas připravovat. Dlouho jsem trénoval na souboj s Izuagbem Ugonohem a ještě déle na zápas s Arthurem Szpilkou. Nyní je to rekordně dlouhá příprava a doufám, že žádné další odložení nebude“. Říká rodák z polského Řešova.

„Po nedávném přeplánování zápasu jsme si udělali volnější týden, aby se tělo regenerovalo a já si trochu odpočinul. Nyní se opět dostáváme do intenzivního tréninku a snažíme se udržovat v nejlepší kondici. Pokud už bude 5. listopad finálním datem, tak začneme také se sparingy“. Uzavřel Mezinárodní šampión organizace WBC ve váze Bridgerweight Lukasz Rozanski.

Lukasz Rozanski

Šestatřicetiletý polský bijec a Mezinárodní šampión Lukasz Rozanski získal mezinárodní titul WBC ve váze Bridgerweight loni v květnu, když v ostře sledované bitvě knockoutoval v prvním kole krajana Artura Szpilku. Ten následně opustil svět profesionálního boxu a přešel do MMA, kde úspěšně debutoval na galavečeru organizace KSW.

Pětatřicetiletý kolumbijský šampión „Kaboom“ Oscar Rivas se stal historicky prvním světovým šampiónem nové váhové kategorie Bridgerweight, když loni v říjnu přetlačil na body šestadvacetiletého kanadského bijce Ryana Rozickiho a uštědřil mu tak první profesionální porážku kariéry.

Oscar Rivas vs Lukasz Rozanski

Duel Oscar Rivas vs Lukasz Rozanski se měl původně konat 13. srpna, ale z organizačních důvodů byl odložen na neurčito. Následně byl ohlášen nový datum 15. října, ale i ten byl nedávno zrušen. Titulové bitvy se nakonec snad dočkáme v sobotu 5. listopadu v Kolumbii, kde bude Rivas boxovat před domácími fanoušky vůbec poprvé.