Takam: 118,6 kg – Makhmudov: 119,4 kg!

Arslanbek Makhmudov vs Carlos TakamRuský knockouter Arslanbek Makhmudov a kamerunský veterán Carlos Takam se dnes v noci utkají o tituly NABA, NABC a stříbrný pás WBC! Galerie z vážení v článku!

DNES – Montreal Casino, Montreal, Kanada
Těžká váha
Arslanbek Makhmudov 🇷🇺🆚🇨🇲 Carlos Takam
Přímý přenos na ESPN+!

Neporažená ruská jednička a světová osmadvacítka „Lion“ Arslanbek MAKHMUDOV (14-0-0, 14 KO) a francouzská trojka a světová čtyřicítka Carlos TAKAM (39-6-1, 28 KO) se utkají v desetikolové bitvě o tituly severní Ameriky NABF, NABA a také nově o uvolněný stříbrný titul organizace WBC!

Vážení
Arslanbek Makhmudov 119,4 kg (19.2.2022 – 117,6 kg)
Carlos Takam: 118,6 kg (24.7.2022 – 112,7 kg)

Arslanbek Makhmudov

Třiatřicetiletý Makhmudov naposledy tituly NABF a NABA obhajoval letos v lednu, když v šestém kole knockoutoval polského vikinga Mariusze Wacha. Následně jej po invazi Ruska na Ukrajinu z žebříčku vyřadila organizace WBA. Ruský boxer tak bude nastupovat pod kanadskou vlajkou, aby se sankcím vyhnul.

Carlos Takam

Jeho soupeřem bude jednačtyřicetiletý veterán z Kamerunu boxující za Francii Carlos Takam. Ten naposledy boxoval loni v červenci, když vyzval britského šampióna Joe Joyce. V zápase však jasně ztrácel a Joyce jej ukončil už v šestém kole.

Arslanbek Makhmudov vs Carlos Takam