Paro v prvním kole sestřelil Jarvise a obhájil titul!

Liam Paro vs Brock JarvisV hlavním duelu na australském galavečeru právě obhájil Globální titul organizace WBO Liam Paro, když brutálně sestřelil v prvním kolo Brocka Jarvise! Vide knockoutu v článku!

15.10.2022 – South Bank Piazza, Brisbane, Austrálie
Super lehká váha
Liam Paro 🇦🇺🆚🇦🇺 Brock Jarvis
1. kolo KO

Neporažený šestadvacetiletý australský boxer Liam Paro (23-0-0, 14 KO) získal pás WBO Global (varianta mezinárodního titulu) již v únoru 2019, když v deseti kolech přeboxoval italského boxera Massimiliana Ballisa. O čtyři měsíce později přidal také Mezinárodní titul IBF, když porazil na body  Fatiha Kelese z Turecka a uštědřil mu první profesionální porážku.

Liam Paro vs Brock Jarvis

V loňském roce oba pásy třikrát obhájil, když postupně porazil krajany Terryho Tzouramanise, Steve Gaga a Yomara Alama z Portorika. Dnes se postavil k prvnímu letošnímu duelu a do cesty se mu postavil do dnešního dne neporažený čtyřiadvacetiletý krajan Brock Jarvis (20-1-0, 18 KO).

Liam Paro

Očekávala se velmi tvrdá a vyrovnaná bitva jenže úřadující Globální šampión WBO byl jiného názoru. Liam Paro předvedl útok na jednu bránu a už v prvním kole vyslal na Jarvise tvrdou levačku na bradu a byl konec. Australanovi aktuálně patří 26. pozice světového žebříčku a dnešní vítězství se určitě dostane do první dvacítky.

Liam Paro