KSW: Martínek má šanci na změnu výsledku!

Michal Martínek vs Daniel OmielanczukAčkoliv byl český bijec Michal Martínek na včerejším galavečeru KSW 75 jasně lepší, tak rozhodčí darovali vítězství Danielovi Omielanczukovi. Nyní Martínek oznámil, že sama KSW podala protest!

„Zdravím všechny fanoušky a fanoušky KSW české, slovenské a polské bojové scény. Po včerejším zápase jsme chtěli dat oficiální protest, protože jsme verdikt viděli jinak a nejen my, ale v podstatě celá fanouškovská základna. Protest ohledně verdiktu ale nakonec osobně podává vedení KSW v čele s Martinem Lewandowskim“.

„Pokud se uspěje, tak vůbec poprvé v historii KSW se mužem dočkat změny výsledku. V týdnu se dozvíme verdikt. Chci tímto poděkovat celý scéně, mému týmu, trenérům a i KSW, že se postavilo za nás“.

Michal Martínek vs Daniel Omielanczuk

„Chci poděkovat každému jednomu komentáři a fanouškům, protože hlavně i díky každému jednomu z vás se mužem dočkat spravedlnosti. Psalo mi tisíce lidí z řad Polska, Česka, Slovenska. Pokud to dopadne, jak by to mělo být, tak je to práce celé scény a každému jednomu osobně děkuji“.

„Nikdy by mě nenapadlo, že tohle budem muset řešit tímto způsobem a nejsem za to rád už kvůli Danielovi, protože jsme si chtěli jen zazápasit a teď jsme tady v politické hře, ve které ani jedem nechceme být. Ale bojujeme za sebe, za své týmy a za svou prestiž a hlavně za svůj úhel pohledu“.

Michal Martínek vs Daniel Omielanczuk

Napsal na sociálně sítě jeden z nejlepších českých MMA zápasníků těžké váhy Michal Martínek.

Michal Martínek vs Daniel Omielanczuk