Parker: Joyce si vydupal klauzuli o odvetě!

Joseph ParkerBývalý světový šampión těžké váhy Joseph Parker odhalil, že se musí utkat s Joycem dvakrát, protože si spolu se svým týmem vydobyly dodatek o odvetě. Joyce tak ukázal slabost, říká Parker!

24.9.2022 – Manchester Arena, Manchester, VB
Těžká váha
Joe Joyce 🇬🇧🆚🇳🇿 Joseph Parker
Přímý přenos na BT sports!

Neporažená britská pětka a světová devítka „Juggernaut“ Joe JOYCE (14-0-0, 13 KO) a novozélandská jednička a světová šestka „Lupesoliai La’auliolemalietoa“ Joseph PARKER (30-2-0, 21 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o prozatímní světový titul organizace WBO!

„Uvnitř cítím, že Joyceho stoprocentně porazím. Jsem skvěle připravený a myslím, že bych dokázal porazit kohokoliv. Nejdřív však musím vyřadit jeho a potom si s ním dát odvetu, ktérá byl hlavní podmínkou zápasu“. Odhaluje bývalý světový šampión Joseph Parker.

Joe Joyce vs Joseph Parker

„Joyce není ani šampiónem a tolik stál o dodatek o odvetě. Ukazuje to jeho slabost a možná i strach z našeho zápasu. Pokud si věříte, tak si nepotřebujete přeci dávat do smlouvy odvetu. Já jdu do každého zápasu vyhrát a žádnou záchrannou brzdu nepotřebuji. Kdybych se odvetou nesouhlasil, tak by k zápasu nedošlo a já jsem vycouvat nechtěl, miluji výzvy i tento sport a nikomu se vyhýbat nebudu“. uzavřel třicetiletý Novozélanďan.

Joe Joyce vs Joseph Parker