Parker je otevřený zápasu s Wilderem!

Joe Joyce vs Joseph ParkerBývalý světový šampión těžké váhy Joseph Parker se již na konci tohoto týdne střetne na britských ostrovech s Jackem Masseyem. Nicméně se už poohlíží i na další zápasy!

„Nyní mě čeká velmi důležitý zápas kariéry a já věřím, že ho zvládnu. Massey je silný soupeř, ale zkušenosti jsou jednoznačně na mé straně a to bude v zápase rozhodující. Nicméně máme pro letošní rok velké plány“. Prozradil bývalý světový šampión.

A dodává „Chtěl bych se letos utkat s Deontayem Wilderem. Vím, že nedávno dokázal ukončit v prvním kole Heleniuse a znovu ukázal, jak silnou má pravou ruku. Pokud vše půjde podle plánu, rád bych ho vyzval a opět bojovat o světové tituly“. Dodal jednatřicetiletý novozélandský boxer.

Deontay Wilder vs Robert Helenius

Parker získal v roce 2016 světový titul WBO, když dokázal na body přetlačit Andyho Ruize. Pás dokázal v roce 2017 dvakrát obhájit, když nejprve vybodoval Rumuna Razvana Cojanu a následně také britského boxera Hughie Furyho.

V roce 2018 však o pás přišel, když ho s přehledem vybodoval tehdejší šampión Anthony Joshua. Loni stál Parker v ringu pouze jednou, když se střetl s britským neporaženým šampiónem Joe Joycem. V zápase na favorizovaného Brita jasně ztrácel a ten ho nakonec knockoutoval v jedenáctém kole.
Joseph Parker vs Jack Massey