Bellew: Ngannou a box? Nemá šanci!

Tyson Fury vs Francis NgannouBritský boxer a bývalý šampión křížové váhy se vyjádřil ke spekulacím, že by se mohl Francis Ngannou po rozchodu s UFC vydat cestou boxu!

Bývalý šampión UFC Francis Ngannou se několikrát v minulosti vyjádřil, že by rád zkusil profesionální box a několikrát dokonce zmiňoval duel s úřadujícím šampiónem WBC Tysonem Furym (33-0-1, 24 KO). Nyní když skončil v největší MMA organizaci světa, tak se opět hemží spekulace.

„Pamatuj, že box byl moje první láska a pořád mám v sobě ten oheň a sny. V určitém okamžiku ten krok udělám. Jsem nejvíce otevřený boji s Tysonem Furym“ řekl v dubnu 2021 Francis Ngannou

Francis Ngannou

I sám Tyson Fury se takovému duelu nebrání, protože by šlo jednoznačně o velkou show a sledovanost. Duel by byl zároveň skvěle finančně zaplacený a oslovil by fanoušky po celém světě. Nicméně Tony Bellew nedává bývalému šampiónovi UFC sebemenší šanci.

„Je to naprosto hloupý nápad. Ngannou nevydrží v boxerském duelu s nikým ze světové širší špičky. Je to bezesporu jeden z nejlepších zápasníků MMA o to m není pochyb, takže by měl zůstat ve své disciplíně. V boxu nemá šanci dosáhnout většího úspěchu“. Komentoval spekulace bývalý šampión křížové váhy Bellew.

Francis Ngannou