Pacquiao vs DK Yoo v prosinci!

Manny Pacquiao vs DK Yoo Legendární filipínský boxer Manny Pacquiao se postaví v prosinci a v únoru opět do ringu. Půjde samozřejmě o exhibiční zápasy. Prvním soupeřem bude DK Yoo a druhým Jaber Zayani!

Třiačtyřicetiletý bývalý filipínský boxer a šampión osmi váhových kategorií „PacMan“ Manny Pacquiao (62-8-2, 39 KO) se po vzoru svého bývalého soupeře Floyda Mayweathera postaví k několika exhibičním zápasům. Již má podepsanou smlouvu na dva zápasy, jeden bude už v prosinci a další hned v únoru.

První exhibiční soupeř filipínského boxera bude korejský youtuber DK Yoo. Zápas se bude konat 10. prosince v jihokorejském Soulu a je vypsán na 6 kol po dvou minutách. Na začátku týdne podepsal smlouvu hned na další duel.

Floyd Mayweather vs Manny Pacquiao

Do toho vstoupí v průběhu února na stadionu krále Fahda v Rijádu v Saúdské Arábii. Jeho soupeřem bude neporažený jednatřicetiletý francouzský boxer Jaber Zayani (18-0-0, 11 KO), který byl v minulosti jedním z jeho sparingpartnerů. Zápas je vypsán na osm kol v osmiuncových rukavicích.

Manny Pacquiao vs Yordenis Ugas

Manny Pacquiao ukončil profesionální kariéru teprve loni v červenci, když na galavečeru v Las Vegas Prohrál s kubánským boxerem Yordenisem Ugasem na body a ztratil tak světový titul organizace WBA ve velterové váze.

Floyd Mayweather vs Manny Pacquiao