Pacquiao a Yoo předvedli zábavnou exhibici!

Manny Pacquiao vs DK YooLegendární filipínský boxer a bývalý šampión osmi váhových kategorií Manny Pacquiao se postavil v exhibičním zápasu Youtuberovi DK Yoo. Zápas skončil pochopitelně remízou!

Filipínský boxer „Pac Man“ Manny Pacquiao (62-8-2, 39 KO) se včera večer vrátil do ringu do exhibičního zápasu. Nicméně Jihokorejské fanoušky nedokázal zaujmout a hala nebyla ani zdaleka vyprodaná, jak se původně očekávalo.

Legendární mistr světa osmi divizí se na korejském mezinárodním výstavišti v Goyangu v Jižní Koreji utkal s populární domácí hvězdou Youtube a údajným „odborníkem na bojová umění“ DK Yoo a exhibice byla docela zábavná a viděli jsme několik knockdownů.

Pacquiao při několika příležitostech lehce přitvrdil a DK Yoo byl hned na podlaze ringu. Nicméně Pacquiao si zápas užíval a jel na ani ne v tréninkovém módu. DK Yoo nicméně ukázal bojového ducha, tak tak přežil páté kolo a v posledním šestém ho už Manny hodně šetřil. Zápas byl samozřejmě vyhlášen jako remízový.

Manny Pacquiao

Manny Pacquiao ukončil profesionální kariéru teprve loni v červenci, když na galavečeru v Las Vegas Prohrál s kubánským boxerem Yordenisem Ugasem na body a ztratil tak světový titul organizace WBA ve velterové váze.