Ondřej Budera si veze z Německa remízu!

Ondřej Budera vs Anatoli MuratovČeská bijec Ondřej Budera včera boxoval galavečeru v německém Heilbronnu a v souboji s Kazachstáncem byl lepším mužem v ringu, ale nakonec urval alespoň remízu! Video v článku!

Devětadvacetiletý boxer a český šampión polotěžké váhy „Bady“ Ondřej Budera (18-28-2, 9 KO) v letošním roce boxuje ve velké frekvenci a včera nastoupil již do sedmého letošního duelu. Rok začal dvěma prohrami s Angličanem Maxem Lovellem a Švýcarem Davidem Faracim.

Poté se představil na českém galavečeru v Ústí nad Labem, kde v květnu knockoutoval v prvním kole debutanta Petra Procházku. O měsíc později v ústecké Slunetě vybodoval Slováka Jozefa Jurka a získal český národní titul.

Poté přišli dva výjezdy do zahraničí a byly z toho dva výprasky. Ve Francii jej knockoutoval ve třetím kole domácí Gustave Tamba a na galavečeru v Srbsku ho vyprovodil už v prvním kole ruský bijec David Dzukaev. Včera se tak postavil k sedmému letošnímu duelu a zápas se mu konečně povedl.

Ondřej Budera vs Anatoli Muratov

Jeho soupeřem byl čtyřiatřicetiletý rodák z německého Kazachstánu Anatoli Muratov (25-2-2, 18 KO). Budera musel shodit do super střední váhy a tato váha mu prostě sedí. V zápase byl lepším mužem v ringu nakonec však rozhodčí rozhodli o remíze.