Otto Wallin vyhrál, ale neoslnil!

Otto WallinŠvédský boxer Otto Wallin v pátek vybodoval mexického boxera Helamana Olguina a připsal si páté vítězství v řadě!

27.1.2023 – Castleton Banque, Windham, USA
Těžká váha
Otto Wallin 🇸🇪🆚🇲🇽 Helaman Olguin
John Madfis 80:72
Eddie Scuncio 80:72
Martha Tremblay 79:73

Dvaatřicetiletý švédský boxer Otto Wallin (25-1-0, 14 KO) v loňském roce odboxoval dva duely když nejprve v únoru jasně vybodoval v anglickém Cardiffu Polského boxera Kamila Sokolowskiho a naposledy v květnu vybodoval Američana Rydella Bookera a připsal si čtvrté vítězství v řadě od porážky s Tysonem Furym v roce 2019.

V pátek se představil na galavečeru ve Spojených státech v kongresovém centru ve Windhamu. Jeho soupeřem byl mexický boxer žijící v USA, devětatřicetiletý veterán Helaman Olguin (9-5-1, 4 KO). Očekávala se jasná dominance a výhra před limitem, ale Wallin boxoval na půl plynu.

Otto Wallin vs Helaman Olguin

Švédský boxer v zápase sice vyhrál skoro všechna kola, ale jeho výkon zůstal daleko za očekáváním. Helaman Olguin nijak Wallina netrápil, ale byl nepříjemný a Švéd nedokázal využít plno šancí a nepouštěl se do velkých akcí. Pokud by se měl podle plánu utkat s Dillianem Whytem, tak včerejší výkon by na brotského boxera rozhodně nestačil.