Pascal vs Eifert v eliminaci IBF nakonec v březnu!

Jean Pascal vs Michael EifertBývalý světový šampión polotěžké váhy Jean Pascal a Interkontinentální šampión Michael Eifert se utkají v eliminační bitvě organizace IBF v novém termínu!

16.3.2022 – Place Bell, Laval, Kanada
Polotěžká váha
Jean Pascal 🇭🇹🇨🇦🆚🇩🇪 Michael Eifert

Kanadská dvojka a světová sedmička Jean PASCAL (36-6-1, 20 KO) a německá čtyřka a světová čtyřiatřicítka „Diesel“ Michael EIFERT (11-1-0, 4 KO) se utkají ve dvanáctikolové eliminační bitvě organizace IBF!

Artur Beterbiev obhájil tituly WBC, WBO a IBF s Anthonym Yarde a už ví, z jakého zápasu vzejde další soupeř. Organizace IBF rozhodla, že to bude z duelu Jean Pascal vs Michael Eifert. Duel se měl původně konat v únoru, ale z důvodu covidu u Pascala musel být duel odložen.

Artur Beterbiev

Čtyřicetiletý rodák z Haiti boxující za Kanadu Jean Pacal (36-6-1, 20 KO) má v držení klasický světový titul WBA a stříbrný světový titul WBC. Oba pásy naposledy obhájil v prosinci 2019, když těsně na body přetlačil švédského boxera Badou Jacka. Od té doby Pascal v ringu nestál.

Michael Eifert

Na druhé straně čtyřiadvacetiletý německý bijec „Diesel“ Michael Eifert (11-1-0, 4 KO) má v držení Interkontinentální titul organizace IBF, který získal ve svém posledním duelu loni v červenci, když v těžkém zápase vybodoval Itala Adriana Sperandia.