Ostrá přestřelka mezi Furym a Paulem!

John Fury vs Jake PaulNa včerejším galavečeru v Dubaji, kde boxoval Tommy Fury se do půl těla svlékl jeho otec John Fury a vyzýval Jake Paula do ringu, což rozesmálo i světového šampióna křížové váhy!

Britský boxer Tommy Fury (8-0-0, 4 KO) se měl původně utkat na včerejším galavečeru v Dubaji s britským boxerem Paulem Bambou (5-2-0, 4 KO). Jenže během vážení nesplnil váhový limit o více jak 3 kilogramy a Bamba ze zápasu odstoupil.

Nakonec se pořadatelé dohodli s kamerunským boxerem žijícím v Dubaji Rolly Lambertem (15-1-1, 12 KO) a zápas byl vypsán jako exhibiční. Fury vyhrál na body, ale v zápase se prakticky nic neděla a jednalo spíše o takový trénink. Po zápase byl Fury Vypískán diváky a také komentátorem duelu Jake Paulem.

John Fury

Na Jaka Paula následně vystartoval Tommyho otec John Fury, který reagoval na urážky, které Paul směřoval Tommymu a jemu za nekoukatelný zápas. Otec úřadujícího světového šampióna těžké váhy se svlékl do půl těla a začal vyzývat Paula k zápasu a vyhrožovat mu.

Paul reagoval ať za ním sestoupí dolu, ale Furyho držel tým. Celá situace také pobavila neporaženého šampióna křížové váhy Lawrence Okolie, který seděl vedle Paula. Po hlavním zápase mezi Mayweatherem a Dejim se youtuber vyslovil pro odvetu s Jake Paulem, který jej už v exhibici porazil.