Floyd Mayweather si lehce poradil s Dejim!

Floyd Mayweather vs DejiBývalý šampión pěti váhových kategorií „Money“ Floyd Mayweather si včerejší exhibiční duel užil a Youtubera Dejiho ukončil v šestém kole! Video v článku!

Exhibiční souboj byl jednostrannou podívanou, při které se Floyd Mayweather náramně bavil a vyhrál s přehledem všechna kola. Deji se ani na okamžik nedokázal s bývalým mistrem světa rovnat, ačkoliv Mayweather boxoval v lehkém tréninkovém tempu.

Floyd Mayweather tak vyhrál již třetí letošní exhibiční zápas a další na příští rok plánuje. První letošní duel absolvoval v květnu, když si zaboxoval se svým neporaženým kamarádem Donem Moorem. Zápas skončil samozřejmě bez výsledku na body.

Následně v záři nastoupil na galavečeru japonské organizace Rizin, kde se střetl s domácím MMA válečníkem Mikurou Asakurou. Americký boxer jasně dominoval a Japonce ukončil již ve druhém kole.

Floyd Mayweather vs Conor McGregor

„The Money“ odboxoval svůj poslední oficiální profesionální duel v srpnu 2017, když se utkal s tehdejším MMA šampiónem Conorem McGregorem. Zápas nabídl poměrně hezký box a duel dle očekávání ovládl zkušenější Mayweather, který McGregora ukončil v desátém kole.