Canelo bude mít v příštím roce 2 duely!

Saul AlvarezNesporný šampión super střední váhy Saul „Canelo“ Alvarez prozradil, že jeho ruka se po operaci zotavuje rychleji než myslel a bude boxovat ve dvou termínech!

Dvaatřicetiletý mexický šampión „Canelo“ Saul Alvarez (58-2-2, 39 KO) v září obhájil světové tituly WBA super, WBO, WBC a IBF v super střední váze, když ve dvanáctikolové bitvě jasně vybodoval šampióna střední váhy Gennady Golovkina (42-2-1, 37 KO) a završil s ním vzájemnou trilogii.

Po zápase Alvarez oznámil, že musí na operaci s levou rukou a že nevylučuje, že si bude muset dát od boxu pauzu až 12 měsíců. Černý scénář se však nenaplnil, ruka se rychle zotavuje a do ringu by se měl vrátit už v květnu a poté v září.

„Ruka je stále lepší a lepší. Bál jsem se, že pauza bude až rok, ale nyní to vypadá, že to nebude tak dlouho jak jsem se původně obával. V květnu budu připraven k dalšímu zápasu. Poté bych měl klasicky boxovat opět v září“. Řekl král super střední váhy Saul Alvarez.

Saul Alvarez vs Gennady Golovkin 3

Kdo bude soupeřem mexického boxera není v tuto chvíli jasné, nicméně Canelo má vehementní zájem o odvetu s šampiónem polotěžké váhy Dmitry Bivolem (21-0-0, 11 KO), který jej letos v květnu na galavečeru v Las Vegas jasně vybodoval a obhájil světový titul organizace WBA.

Saul Alvarez vs Gennady Golovkin