Oktagon míří znovu do Německa!

Oktagon 44Organizace Oktagon se po dvou vyprodaných turnajích ve Frankfurtu a Mnichově řítí do Oberhausenu. 17. června nás čeká bitva o prozatímního šampiona polotěžké váhy Langer vs Poppeck!

17.6.2023 – Rudolf Weber-Arena, Oberhausen, Německo
Oktagon 44
Start 18:00
Vstupenky na EvitimDE
PPV na OktagonTV

Bitva o titul Langer vs Poppeck, hvězdný Eckerlin a čtvrtfinále turnaje Tipsport Gamechanger
Organizace Oktagon se po dvou vyprodaných turnajích ve Frankfurtu a Mnichově řítí do Oberhausenu. 17. června nás čeká bitva o prozatímního šampiona polotěžké váhy Pavol Langer vs Alexander Poppeck a čtvrtfinále evropské MMA ligy mistrů s nejlepšími bojovníky Evropy včetně souboje Christian Jungwirth vs Bojan Veličković.

Vrcholem večera bude souboj katů z první světové stovky o prozatímní titul polotěžké váhy. Tichý slovenský popravčí Pavol Langer jde po výhře nad Xavierem do životního zápasu proti brutálnímu mnichovskému železu a světové devadesátce „Ironside“ Alexanderovi Poppeckovi.

Největší německou MMA hvězdu Christiana Eckerlina chce před zraky německých fanoušků knockoutovat španělský krotitel býků
José Antonio Martín Reis alias Tato Primera, který má aktuálně na kontě tři porážky v řadě od Alexe Lohoré, Matúše Juráčka a Christiana Jungwirtha.

Oktagon 44

MMA liga mistrů Tipsport Gamechanger o prize money 1 milion EURO se žene do čtvrtfinále, jehož vítězové si odnesou neuvěřitelných 80 000 EURO. O postup se pobije „The Kelt“ Christian Jungwirth v nedůležitějším zápase kariéry se srbským “Prometheem” Bojanem Veličkovićem a německý double champ Marcel Mohamed Grabinski s hrdým řeckým šampionem Andreasem Michailidisem. V rezervním fightu dojde ke střetu britské legendy Johna Hathawaye se šampionem z Polska Lukaszem Siwiecem.

Dále uvidíte strikera Konrada Dyrschku, brazilského kata Rafaela Xaviera v souboji s Mateuszem Strzelczykem, který posledně předvedl spektakulární KO, či  jednička lehké váhy Ronalda Paradeisera v těžké zkoušce s anglickým zkušeným veteránem Andrewem Fisherem.


Pavol Langer vs Alexander Poppeck

17.6.2023 Rudolf Weber arena, Oberhausen, Německo
Oktagon 44
Vstupenky v síti Eventim.de

PŘEDZÁPASY

Lehká váha
Hassan Shaaban 🇩🇪🆚🇨🇿 Tomáš FIala

Lehká váha
Ronald Paradeiser 🇸🇰🆚🇬🇧 Andrew Fisher
Polotěžká váha
Rafael Xavier 🇧🇷🆚🇵🇱 Mateusz Strelczyk
Lehká váha

Konrad Dyrschka 🇩🇪🆚 TBA
Střední váha

Zdeněk Polívka 🇨🇿🆚🇩🇪 Hojat Khajevand

HLAVNÍ KARTA
Velterová váha (Rezervní zápas)
Lukasz Siwiec 🇵🇱🆚🇬🇧 John Hathaway
Velterová váha
Marcel M. Grabinski 🇩🇪🆚🇬🇷 Andres Michailidis
Velterová váha
Bojan Veličkovič 🇷🇸🆚🇩🇪 Christian Jungwirth
Polotěžká váha (Prozatímní titul)
Pavol Langer 🇸🇰🆚🇩🇪 Alexander Poppeck
Dohodnutá váha 80 kg
Christian Eckerlin 🇩🇪🆚🇪🇸 Jose Reis