Oktagon 58 a odveta Vémola vs Végh!

Vémola vs Végh 2Odveta století na fotbalovém stadionu v pražském Edenu. Bitva velikánů si zaslouží velkolepé místo. Zápas století oběma aktérům převrátil život naruby a zlomil rekordy sledovanosti. Nyní má po 4 letech své pokračováníA bude to největší MMA akce v historii, která znovu přepíše dějiny česko-slovenské bojové scény!

8.6.2024 – Eden, Praha, ČR
Oktagon 58
Karlos Vémola 🇨🇿🆚🇸🇰 Attila Végh 2
Start v 18:00
Vstupenky v síti Ticketportal
Přímý přenos na OktagonTV

V roce 2019 si jde Karlos „terminátor“ Vémola do OKTAGONu pro Attilu „Pumukli“ Végha dokázat, že je česko-slovenskou jedničkou. Jenže zápasem století nakonec ztrácí vše. Prohra v prvním kole, otřesená psychika, léčba zranění a samota. V roce 2020 se „Terminátor“ dychtící po odvetě vrací na vrchol. Dochází si pro titul ve střední váze a v roce 2022 pro pás polotěžké divize, který 2023 obhajuje 7vteřinovým KO Langera!

„S Véghem to byl Zápas století, protože taková náhoda, že jsem s ním prohrál, se stane jednou za sto let. Vím, jak ho porazit“ vyjádřil se nedávno Vémola a Attilovi slibuje TKO. „A lvi dožrali, mou!“ řekl Végh a stal se největším bojovníkem domácí scény. Posílený odkaz legendy, sláva a s tím spojené marketingové aktivity. Ale také se od té doby už v kleci neobjevil.

Vémola vs Végh 2

Vémolova slova ho však postupně burcovala k největší odvetě v historii Česka a Slovenska: „Je super, že máš furt takové sebevědomí, Karlíto. Ale dám do toho úplně všechno. A beru to tak, jak kdybych s tebou ještě nikdy nezápasil.“ Jaká bude cesta slovenské ikony zpět do formy? Uvidíme stejně hladového Attilu jako před 4 lety? Vše se dozvíme 8. června na turnaji Oktagon 58 na fotbalovém stadiónu v Edenu!

První duel Vémola vs Végh – 9.11.2019 ⇓

Vémola vs Végh 2