Oktagon 52 v Newcastlu!

Oktagon 52První letošní turnaj organizace Oktagon přináší vyostřený souboj špiček evropského bantamu a mistrů trashtalku Mågård vs Cartwright!

27.1.2024 Newcastle, Velká Británie
Oktagon 52
Vstupenky v síti TicketmaterUK
Přímý přenos na OktagonTV

Do klece se proti sobě postaví muži, kteří spolu kdysi trénovali a teď do sebe pálí hlava nehlava. Bývalý dvojnásobný šampion organizace chladnokrevný Jonas „Shark“ Mågård v elektrizující bitvě o titulového vyzyvatele s trojnásobným šampiónem organizace Cage Warriors Jackem Cartwrightem, kterého v Evropě ještě nikdo nedokázal porazil.

V OKTAGONu dosud neporažený hvězdný Matěj „Money“ Peňáz, který ukončuje jednoho soupeře za druhým, vyzval bývalého šampiona střední váhy Cage Warriors Matthewa „Beast“ Bonnera. Srdcař a profesionální voják Jan Široký si svou tvrdou ostravskou náturu tentokrát veze mimo republiku a čeká ho souboj s finalistou britské OKTAGON Výzvy Denisem Frimpongem.

Fantastická bitva obávaných těžkých vah. Jednička těžké váhy OKTAGONu Adam Pałasz proti dvojce a světové #třiadevadesátce Stuartovi Austinovi. Půjde vítěz bitvy po krku šampiona? Drsný německý bijec Eduard Kexel s 5 výhrami v řadě a proti němu skvělý Shoaib Yousaf se šňůrou 3️ vítězství. Kdo půjde z vítězného kola ven?

Nechybujícího Angličana Coreyho Frye čeká neporažená mladá bestie z Německa a obrovský talent Max Holzer. A také dojde na velký návrat zabijáka a bývalé světové dvaatřicítky muší váhy Pietra Mengy či pikantní odvetu, ve které chce McHugh Herczegovi oplatit zdrcující prohru z OKTAGON Výzvy Anglie vs. Irsko. Konec ledna bude opět patřit Oktagonu.

Oktagon 52