Fabiána Bytyqi má zlomenou očnici!

Fabiána Bytyqi vs Tina RupprechtBývalá světová šampiónka atomové váhy Fabiána Bytyqi poprvé v kariéře prohrála, když na sobotním galavečeru v Berlíně nestačila na domácí Němku Tinu Rupprecht a ztratila pás WBC. Nyní oznámila, že musí na operaci!

„Děcka já věděla, že je něco špatně… Jen ne, že je to až tak špatně. Ve třetím kole jsem dostala zásah hlavou do obličeje, kdy se mi okamžitě proudem spustila krev z nosu a mě prolítlo hlavou, že ho mám 100% zlomený. Do čtvrtého kola jsem nastupovala s tím, že soupeřku proti sobě vidím 2x, a že to nějak přejde, že jsem jen otřesená. Ono se to však nelepšilo, ba naopak ….výsledkem je zlomená očnice od konce 3.kola a v pátek mě čeká operace“ Prozradila česká boxerka na sociálních sítích.

„Takže wish me luck, ať mi to v pátek doktoři opraví a já se vrátím plná síly a nově nabité motivace do příprav na odvetu, kterou bych ráda zvládla ve 100% zdravotním stavu“. Pokračuje odhodlaně Fabiána a ukazuje, že ji první porážka v kariéře nijak nezlomila.

„A ne, tohle rozhodně není výmluva na prohraný zápas, ten je prostě prohraný.. Jen je to pro mě vysvětlením toho, proč jsem nebyla úplně ve své kůži!“ Uzavřela bývalá světová šampiónka, která dokázala pás v předchozích duelech čtyřikrát úspěšně obhájit.

Fabiána Bytyqi vs Tina Rupprecht