Oktagon 48: Poprvé ve Velké Británii!

Oktagon 48Nejlepší evropská MMA show se poprvé představí ve Velké Británii s turnajem Oktagon 48 v AO Areně v Manchesteru. Na co se můžeme těšit?

4.11.2023 – AO Aréna, Manchester, VB
Oktagon 48
Start v 18:00
Vstupenky ZDE

Taková událost si zaslouží ty největší MMA hvězdy včetně souboje dvou britských velikánů, které by v kleci nikdo nečekal. Jeden z nejslavnějších britských komiků Paul Smith si to rozdá s hvězdou britských reality show Jakem Quickendenem.

Schyluje se k souboji o historicky 1. šampiona muší váhy OKTAGONu. Jedna z nejlepších muších vah Evropy Aaron Aby vs Elias Garcia, který mimo UFC nikdy nenašel přemožitele. Dojde k velkému finále dvou největších talentů z MMA reality show anglicko-irské OKTAGON Výzvy. Bude jejím šampionem Angličan, nebo Ir?

Velikán bojové scény a bývalá světová dvanáctka Scott Askham proti finišerovi Doussisovi se všemi 9️ výhrami před limitem. Souboj jak řemen! Dvojnásobný šampion KSW Račić vs trojnásobný šampión Cage Warriors Jack Cartwright o titulového vyzyvatele bantamové divize.

Střet trojky a pětky velterové váhy o vyšší pozici v žebříčku. To je bitva dvojnásobného titulového vyzyvatele OKTAGONu Alexe Lohorého a „Draculy“ Surdua s 9 finiši v 1. kole. Vyřízení účtů rebela z ulice s policistou, ale také vycházející britské MMA hvězdy s legendou českého MMA – nepřátelský střet Shema Rocka, který byl 10 let na útěku před zákonem kvůli zločinu, který nespáchal. A proti němu Jaroslav Pokorný.

Bombardér „Gameover“ Polívka chce poslat tvrdě do důchodu dalšího bojovníka. Champ 5 organizací, liverpoolský „Řezník“ Lee Chadwick, je ale proti. A svým 48. MMA zápasem se se svou úctyhodnou kariérou touží rozloučit jasným vítězstvím. „Jedi“ Wanliss, jenž se skvěle uvedl na Štvanici rychlým KO, tváří v tvář „Zabijákovi Britů“ Bahníkovi. To vše a mnohem víc za doprovodu úžasné audiovizuální show, která v tobě umocní zážitek z celého turnaje.

Oktagon 48