Odveta Cameron vs Taylor na konci listopadu!

Chantelle Cameron vs Katie Taylor 2Květnový souboj šampiónek lehké a super lehké váhy mezi Chantelle Cameron a Katie Taylor skončil vítězně pro Cameron. 25. listopadu se v irském Dublinu dočkáme odvety!

25.11.2023 – 3Arena, Dublin, Irsko
Super lehká váha
Chantelle Cameron 🇬🇧🆚🇮🇪 Katie Taylor 2
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená britská a světová jednička „Il Capo! Chantelle CAMERON (18-0-0, 8 KO) a irská jednička a světová dvojka „KT“ Katie TAYLOR (22-1-0, 6 KO) se utkají v desetikolové odvetě o světové tituly WBA, WBC, WBO, IBF a IBO na galavečeru v irském Dublinu!

20. května se na galavečeru v Irsku střetli úřadují nesporná šampiónka super lehké váhy Chantelle Cameron a úřadující královna lehké váhy Katie Taylor. Duel byl velmi vyrovnaný a první polovina zápasu šla spíše za úřadující šampiónkou a naopak ta druhá byla více na straně šampiónky lehké váhy.

Zápas nakonec došel až do bodového rozuzlení, kde se dva rozhodčí Raul Caiz a Craig Metcalfe přiklonili na stranu Chantelle Cameron a Patrick Morley viděl duel mezi oběma šampiónkami jako remízový. Pro irskou šampiónku to byla první profesionální porážka.

Nyní nás čeká odveta, která se uskuteční 25. listopadu a dějištěm opět bude 3Arena v Dublinu. Spekulovalo se, jestli se odveta nebude konat v lehké váze, že by šli do hry tituly, které drží Taylor. Promotéři se nakonec rozhodli, že se bude opět boxovat v super lehké váze.