Podcast: Levej hák: 21. díl!

Proboxing Levej hák 21Fury vs Ngannou – kdo je vlastně vítěz a poražený? Wardley, Makhmudov, Parker a další… Přestřelka Foster vs Hernandez nebo dominující Serrano a mnoho dalšího ve 21. díle podcastu Levej hák!

Kdo se stal vítězem a kdo poraženým na eventu v Rijádu? Je skutečným vítězem Fury? Nebo mu večer ukradl debutující Ngannou? Co se tam vlastně stalo? Proč Fury nevydal dobře? Čím překvapil Ngannou? Jak vypadá zápas Fury vs Usyk?

Co undercard s duely Wardley vs Adeleye, Parker vs Kean nebo Bakole vs Takam? Jak boxovala Amanda Serrano a čeho ve skutečnosti dosáhla. Co přestřelka Foster vs Hernandez? Bude Round of the Year právě z jejich zápasu kolo č. 11? Vzpomínka na duel Perez vs Abdusalamov. V preview Gevor vs Makabu a vrací se Butaev. Po 37 letech končí Showtime boxing. A mnoho dalšího od Aleše Seiferta a Tondy Vavrdy.

V review krátký pohled na zápas Amandy Serrano a její vstup do světa 12 kol v ringu. Jak to vlastně vše bojovnice zvládly? Rychlý pohled na zápas Foster vs Hernandez, kde jsme byli svědky zřejmě Kola roku 2023, které oba borci udělali v kole č. 11. Pak již pohled na Fury vs Ngannou undercard – rychlé zhodnocení zápasů Itaumy, Makhmudova, Parkera a Bakoleho.

Tyson Fury vs Francis Ngannou

A samozřejmě pohled na překvapující průběh duelu Fury vs Ngannou. Jaké to bude mít následky pro duel Fury vs Usyk? Kde vidíme příčiny problémů Tysona Furyho a překvapení ve výdrži a odolnosti u Francise Ngannoua?

V preview pak pohled na zápas Gevor vs Makabu, připomínka výročí skvělého zápasu se smutným koncem Perez vs Abdusalamov a taktéž se do ringu vrací Butaev, uvidíme v jaké formě. A hlavně domácí úkol pro fanoušky – jak vypadá váš snový 4 zápasový eliminátor v boxu v těžké váze? Toto a ještě mnoho dalšího od Aleše Seiferta a Tondy Vavrdy v dalším díle podcastu Levej hák.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák