Odveta Cameron a Taylor v lehké váze?

Chantelle Cameron vs Katie TaylorSouboj královen lehké a super lehké váhy mezi Chantelle Cameron a Katie Taylor v irském Dublinu skončil vítězně pro Cameron. Odveta by se mohla konat tentokrát o pásy Katie Taylor!

20. května se na galavečeru v Irsku střetli úřadují nesporná šampiónka super lehké váhy „Il Capo“ Chantelle Cameron (18-0-0, 8 KO) a úřadující královna lehké váhy „KT“ Katie Taylor (22-1-0, 6 KO). Duel byl velmi vyrovnaný a první polovina zápasu šla spíše za úřadující šampiónkou a naopak ta druhá byla více na straně šampiónky lehké váhy.

Zápas nakonec došel až do bodového rozuzlení, kde se dva rozhodčí Raul Caiz a Craig Metcalfe přiklonili na stranu Chantelle Cameron a Patrick Morley viděl duel mezi oběma šampiónkami jako remízový.

Nyní bylo ohlášeno že odveta je předběžně plánovaná na listopad a opět by se mělo zápasit v Dublinu. Je možné, že se odveta nebude konat v super lehké váze, kde pásy obhájila Chantelle Cameron, ale že by se tentokrát bojovalo o tituly v lehké váze, kde je drží pro změnu Katie Taylor.