Karlos Vémola o konci kariéry na Fight Cast One!

Karlos VémolaČeský „Terminátor“ Karlos Vémola ve studiu Ondřeje Němce v rámci podcastu Fight Cast One. Jaké budou další kroky po prohře s Patrikem Kinclem a v čem vidí chyby?

Do hlavního duelu na galavečeru Oktagon 43 nastoupili nesmiřitelní rivalové ve střední váze šampion proti šampionovi Patrik Kincl a Karlos Vémola. Před necelými pěti lety se z vítězství na již zaniklé organizaci XFN na body radoval Karlos „Terminátor“ Vémola a dnes se utkali v dlouho očekávané odvetě.

Zápas začal hodně takticky a Vémola se snažil za každou cenu dostat Kincla k zemi, ale úřadující šampión v klinčích odolával celá tři kola. Čtvrté kolo pokračovalo v naprosto stejném duchu a Kincl zápasil v obraně a odmítal Vémolovi takedowny, ale zároveň Vémolovi dával nespočet loktů.

Patrik Kincl vs Karlos Vémola 2

V pátém kole už měl Vémola od Kinclových „kladívek“ úplně zavřené pravé oko a sám nepředvedl kromě tlačení na pletivo vůbec nic. V klinči nakonec silový zápas také skončil a o vítězi museli rozhodnou rozhodčí. Ti rozhodli, že vítězem nejočekávanější odvety v českém MMA se stal zaslouženě Patrik Kincl.

Karlos Vémola

Nyní se český „Terminátor“ ve studiu Ondřeje Němce rozpovídal o celém zápasu, přípravě a plánech. Prozradil, že to byl jeho poslední zápas ve střední váze, že už se takhle mučit shazováním nebude a jeho cíl je hájit titul v polotěžké divizi.