Nicolson má před sebou obhajobu titulu WBC!

Skye NicolsonProzatímní šampiónka pérové váhy organizace WBC Skye Nicolson bude 25. listopadu poprvé obhajovat titul. Do cesty se ji postaví švédská boxerka Lucy Wildheart!

25.11.2023 – 3Arena, Dublin, Irsko
Pérová váha
Skye Nicolson 🇦🇺🆚🇸🇪 Lucy Wildheart
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená australská jednička a světová sedmička Skye NICOLSON (8-0-0, 0 KO) a švédská jednička a světová třicítka Lucy WILDHEART (10-2-0, 4 KO) se utkají v desetikolové bitvě o prozatímní světový titul organizace WBC! 

Osmadvacetiletá neporažená australská šampiónka pérové váhy Skye Nicolson dokázala v polovině září na galavečeru v Mexiku předvést skvělý výkon a argentinské boxerce Sabrině Perez (18-2-1, 2 KO) nedala sebemenší šanci na úspěch a získala prozatímní světový titul organizace WBC v pérové váze.

Skye Nicolson vs Sabrina Perez

Díky zisku prozatímního pásu stala jedničkou žebříčku WBC a především povinnou vyzývatelkou nesporné královny divize Amandy Serrano (45-2-1, 30 KO). Nicméně Serrano má před sebou duel s Danilou Ramos, se kterou se střetne na 12 tříminutových kol, což je velká rarita a WBC dokonce tento zápas ani neposvětilo, takže jako jediný bude v obhajobě chybět.

Skye Nicolson vs Sabrina Perez

Nicolson se tak 25. listopadu postaví k obhajobě prozatímního titulu a do cesty se ji postaví třicetiletá švédská boxerka Lucy Wildheart. Švédka se v letošním roce snažila získat prozatímní titul WBC v lehké váze, ale nestačila na bývalou světovou šampiónku Mikaela Mayer, které podlehla na body.

Skye Nicolson vs Lucy Wildheart