Ngannou už mluvil s Wilderem a Joshuou!

Joshua - Ngannou - WilderBývalý MMA šampión těžké váhy organizace UFC Francis Ngannou chce boxovat a má za sebou rozhovory se zástupci Wildera i Joshuy!

Francis Ngannou si jde za svou myšlenkou otevřít kariéru profesionálního boxera. Bývalý šampion UFC už mluvil se zástupci bývalého světového šampióna Anthonyho Joshuy (24-3, 22 KO) a Deontaye Wildera (43-2-1, 42 KO).

Kamerunsko-francouzský válečník stále rehabilituje koleno, se kterým bylo v loňském roce na operaci, ale říká, že je dostatečně zdravý na to, aby mohl kdykoli přijmout zápas v boxu.

Deontay Wilder

„Můj další krok bude profesionální box, je to můj cíl a stane se tak v letošním roce. Chci mít pár takových zápasů, pracujeme na tom a doufám, že nejpozději do dvou měsíců budu moci oznámit podrobnosti. Už jsem mluvil s Eddiem Hearnem o možném boji s Joshuou. Již dříve jsme také jednali s Wilderovým týmem. Dokonce jsme se předběžně domluvili. Rád bych bojoval v Africe, tak uvidíme“. Řekl Francis Ngannou.

Anthony Joshua a Demsey McKean

Francis Ngannou je nyní uveden na trhu jako volný zápasník a očekává se, že obdrží několik nabídek od konkurenčních organizací. Okolo krouží už další přední světové organizace jako PFL, Bellator nebo BKFC, která se zaměřuje na boj bez rukavic. Ve hře je také profesionální box.

Šestatřicetiletý „Predátor“ naposledy zápasil loni v lednu na galavečeru UFC 270 v Anaheimu, kde obhájil titul v těžké váze, když jednomyslně vybodoval francouzského vyzývatele Ciryla Gane 49:46 a 2x 48:47. Následně se s organizací UFC nedohodl na prodloužení smlouvy, odmítl 8 miliónů dolarů a uvolnil mistrovský pás.

Francis Ngannou


Mallpay Proboxing