Oktagon 43: Kozma vs Lohoré!

David Kozma a Alex LohoréV květnu se do pražské O2 areny sjede i čtveřice nejlepších evropských bojovníků velteru, kteří zde svedou neskutečné souboje o postup do semifinále Tipsport Gamechanger. Jednou z dvojicí je také David Kozma a Alex Lohoré!

20.5.2023 – O2 aréna, Praha, ČR‘
Oktagon 43
Čtvrtfinále Tipsport GameChanger
David Kozma 🇨🇿🆚🇫🇷 Alex Lohoré
Start v 18:00
Vstupenky v síti O2arena.cz
PPV na OktagonTV

„Na Lohorého se připravím a připravím se určitě lépe, než na uplynulý zápas, který se mi vůbec nepovedl. Měl jsem nějaké problémy v přípravě. Připravím se mnohem lépe, než minule a bude to ještě lepší Kozma, než jaký byl naposley“. Řekl David Kozma po souboji s Polákem Siwiecem, kterého zdolal v úvodním kole Tipsport Gamechangeru.

A jak na svého soupeře reagoval Lohoré? „Je to skvělý zápas. Vždy jdu po těch největších výzvách a tohle je podle mě jeden z nejtěžších zápasů v rámci pyramidy“. Reagoval Alex na blížící se souboj. „Kozma je bojovník, se kterým už jsem chtěl hodně dlouho bojovat, což vedení organizace dobře ví. Jsem připravený. Vrátím se do gymu, uděláme plán a budeme na něm makat. Jdeme si pro další výhru“. Dodává odhodlaně francouzský bijec.

David Kozma v úvodním kole pyramidy Tipsport GameChanger přečkal vlastní smrt a nakonec tvrdého Poláka Lukasze Siwiece dokázal přetlačit na body. A na body vyhrál první zápas také Alex Lohoré, který vybodoval slovenského „Piráta“ Samuela Krištofiče.

Patrik Kincl vs Karlos Vémola 2

Hlavním zápasem večera bude jedna z nejočekávanějších odveta na české půdě a to souboj o titul střední váhy mezi Patrikem Kinclem a Karlosem Vémolou. Vémola první duel ještě v zaniklé organizaci XFN vyhrál na body a nyní by chtěl Kinclovi vzít titul.

Oktagon 43