Bakole: Na sparingu jsem zastavil Usyka! Krassyuk: Ale před KO!

Martina Bakole a Oleksandr UsykRodák z Konga Martin Bakole se postaral o pozdvižení, když v nedávném rozhovoru řekl, že během sparingu dokázal otřást s šampiónem Usykem. To však rychle popírá Usykův promotér!

„Během loňské sparingu v Dubaji se mi podařilo zastavit Oleksandra Usyka. Myslím, že by znovu sparing nechtěl a asi ani zápas. Ví moc dobře jak jsem dobrý“. Překvapil Martin Bakole, který už několikrát připravoval ukrajinského boxera na zápas.

„Bakole je skvělý boxer a byl jedním z nejlepších sparing partnerů jaké měl Oleksandr ve svém kempu. Nicméně k žádnému zastavení nedošlo, jediné o čem vím je to, kdy Usyka zastavili, aby Bakeloho neknockoutoval“. Popřel Bakeleho slova ukrajinský promotér Alexander Krassyuk.

Devětadvacetiletý Martin Bakole interkontinentální titul IBO a Mezinárodní titul organizace WBC v těžké váze. Naposledy boxoval loni v květnu, když šokoval francouzské publikum a na galavečeru v Paříži vybodoval Tonyho Yoku a uštědřil mu tak první profesionální porážku.

Martin Bakole

Na druhé straně úřadující šampión těžké váhy organizací WBA, WBO, IBF a IBO Oleksandr Usyk, je před podpisem smlouvy na sjednocující duel s šampiónem WBC Tysonem Furym, který se bude konat 29. dubna v londýnském Wembley.

Oleksandr Usyk