Fury chce vabank. Žádná odveta!

Frank Warren a Tyson FuryÚřadující šampión těžké váhy Tyson Fury nechce ani pro jednu stranu doložku o odvetě. Ten kdo vyhraje, bude právoplatný vítěz bez diskuzí, říká šampión WBC.

Byla to první věc, kterou Tyson Fury a a jeho tým požadoval a to doložka o odvetě. Následovali průtahy ohledně rozdělení peněz a neustále zvyšování nároků, které se zastavili na rozdělení 70% pro Furyho a 30% pro Usyka.

Nyní britský boxer přišel překvapivě s požadavkem, že nechce doložku o odvetě a nesmí ji chtít ani Usyk. „Žádné doložky o odvetě, žádná druhá šance. Vítěz se stane šampiónem divize a bude právoplatný vítěz divize“. Překvapil Fury na sociálních sítích.

„Tyson porazil Wladimira Klitschka, nejlepšího bojovníka své generace. Pak odletěl do Ameriky bojovat s Wilderem, ne s jedním, ale se třemi zápasy a porazil ho. Nyní musí čelit Usykovi, který jen dvakrát porazil Joshuu. Lennox Lewis nikdy nebojoval s Riddickem Bowem nebo Mikem Tysonem, protože ten Tyson už byl jeho stínem. Takže klobouk dolů před Furym a rozumím, proč nechce odvety“. Komentoval požadavky Warren.

Tyson Fury


Mallpay Proboxing