Navarrete vs Conceicao o pás WBO!

Emanuel Navarrete vs Robson ConceicaoV polovině listopadu se na galavečeru v Las Vegas střetnou o světový titul organizace WBO v super pérové váze Emanuel Navarrete a Robson Conceicao!

16.11.2023 – T-Mobile Arena, Las Vegas, USA
Super pérová váha
Emanuel Navarrete 🇲🇽🆚🇧🇷 Robson Conceicao
Přímý přenos na ESPN!

Mexická a světová jednička „Vaquero“ Emanuel NAVARRETE (38-1-0, 31 KO) a brazilská jednička a světová dvaatřicítka „Nino“ Robson CONCEICAO (17-2-0, 8 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBO!

Osmadvacetiletý mexický šampión Emanuel Navarrete v minulosti držel světové tituly v super bantamové a pérové váze. Letos v únoru debutoval v super pérové váze a hned získal světový titul WBO, když v devátém kole ukončil Australana Liama Wilsona (12-2-0, 7 KO). Následně v srpnu pás úspěšně obhájil vítězstvím nad bývalým světovým šampiónem Oscarem Valdezem, kterého porazil na body.

Emanuel Navarrete

Nyní ho čeká druhá obhajoba a do cesty se mu postaví čtyřiatřicetiletý brazilský vyzývatel Robson Conceicao. Brazilec již dvakrát o světový titul bojoval, ale v obou případech prohrál. Před dvěma lety ho vybodoval Oscar Valdez a loni také Shakur Stevenson. Nyní se pokusí o nemožné a zkusit porazit velkého favorita.

Robson Conceicao