Mikulášek zničil odolného Žraloka!

Václav Mikulášek vs Patrik HüblerJeden z nejočekávanějších zápasů galavečera Clash Of The Stars 7 je za námi. Ačkoliv Žralok držel jako skála, tak na profesionálního zápasníka Mikuláška neměl!

27.1.2024 – Sportovní hala Fortuna, Praha, ČR
Clash Of The Stars 7 – Seven Sins
MMA / 93 kg
Václav Mikulášek 🆚 Patrik Hübler
3. kolo TKO

Bývalý válečník největší organizace Oktagon Václav „Baba Jaga“ Mikulášek má na svém kontě 21 profesionálních MMA zápasu z nichž 9 vyhrál a 12 prohrál. V organizaci Clash Of The Stars byl tak největším favoritem na kartě. Překvapit se ho pokusil namakaný Patrik „Žralok“ Hübler, který na posledním galavečeru k údivu celé O2 Universum sestřelil Reného „Rendyse“ Blahovskýho.

Zápas začal podle očekávání a Mikulášek jasně dominoval a už v prvním kole žralokovy zlomil nos. Následně ho každou minutu víc a víc demoloval a Žraloka od druhého kola jel na pomyslný automat a přežíval. Zápas nakonec došel až do třetího kola, kde byl Žralok už úplně neškodný a po tvrdých úderech se ocitl na zemi a rozhodčí zápas ukončil.

Václav Mikulášek vs Patrik Hübler

Je možné že Mikuláška uvidíme na dalším galavečeru Clash Of The Stars 8, který se bude konat v Ostravě letos v červnu a jeho soupeřem by mohl být kulturista Karlos Benda. Po zápase Žralok přiznal, že je zklamanej, ale že je Mikulášek skvělý zápasník, který ukázal jaký je rozdíl mezi profesionálem a amatérem. V dalším zápase by se mohl Žralok střetnou s Datlem Valáškem.

Václav Mikulášek vs Patrik Hübler

Václav Mikulášek vs Patrik Hübler

Václav Mikulášek vs Patrik Hübler