Bertík přejel jasně Gappu!

Bartoloměj Girga vs Ondřej BiharyNa galavečeru Clash Of The Stars 7 se konal také jeden duel v disciplíně sumo, který ovládl k údivu všech fanoušků nováček organizace Bartoloměj „Bertík Girga!

27.1.2024 – Sportovní hala Fortuna, Praha, ČR
Clash Of The Stars 7 – Seven Sins
SUMO / Bez rozdílu vah
Bartoloměj Girga 🆚 Ondřej Bihary
Na body 5:1

Ondřej Bihary alias Gappa se měl původně střetnout s akvizicí organizace Clah Of The Stars Janem „Diegem“ Kotlárem, jenže Diego včera oznámil, že má zdravotní problémy, kterému nedovolí nastoupit do zápasu a promotérům se nakonec podařila najít náhrada, kterou se stal Bartoloměj „Bertík Girga.

Gappa byl v zápase na 5 vítězných bodů obrovským favoritem, ale v zápase svou roli nepotvrdil. Bertík jej čtyřikrát v řadě vytlačil ze středového kruhu a atakoval takzvaného kanára. Nakonec Gappa dokázal jedno Bertíka překonat a připsal si jeden bod. Následně opět vyhrál Bertík a připsal si tak velmi důležitou výhru.

Bartoloměj Girga vs Ondřej Bihary

Sympaťák Gappa po zápase přiznal, že podcenil sílu nohou, které měl slabé a nedokázal se tak silně zapřít, čehož využil právě Bertík. Nicméně to nebyl poslední zápas sumo na Clash Of The Stars a možná se dočkáme už na dalším galavečeru, který se bude konat v červnu b Ostravar aréně.

Bartoloměj Girga vs Ondřej Bihary