Lady Dee si připsala vítězství nad náhradní soupeřkou!

Drahomíra Jůzová vs Eliška KovaříkováSouboj hereček filmů pro dospělé se nakonec nekonal, protože Nikola Lauberová se pár minut před nástupem do klece posr*la a musela ji narychlo nahradit Eliška Kovaříková!

27.1.2024 – Sportovní hala Fortuna, Praha, ČR
Clash Of The Stars 7 – Seven Sins
MMA / 55 kg
Drahomíra Jůzová 🆚 Eliška Kovaříková
Na body

Souboj pornohereček „Lady Dee“ Drahomíra Jůzová vs Nikola Lauberová měl být velmi očekávaný. Mezi oběma herečkami to vřelo i na tiskových konferencích, kde dokonce Lauberová vylila na Jůzovou výkaly a ta byla ponížená v přímým přenosu. Nakonec byl souboj jen pár minut před začátkem zrušen, protože Lauberová odmítla do zápasu nastoupit.

Nicméně se narychlo našla náhradnice Eliška Kovaříková o které moc nevěděli ani pořadatelé, ale chtěli pro Jůzovou zachránit alespoň zápas, aby mohla zúročit náročné týdny přípravy. Zápas začal hodně aktivně a v prvním kole dominovala Lady Dee.

Drahomíra Jůzová vs Eliška Kovaříková

Ve druhém kole už oběma docházely síly a tempo se razantně zpomalilo. Nicméně duelu stále dominovala Jůzova. Kovaříková neměla prakticky svou soupeřku jak překvapit a v podobném tempu pokračovalo i třetí kolo. Zápas nakonec došel hodně pomalým tempem až do bodového rozuzlení, ve kterém rozhodčí rozhodli o jasném vítězství Lady Dee!

Drahomíra Jůzová vs Eliška Kovaříková