Bejr diskvalifikován, vítěz je Soukup!

Jaromír Soukup vs Aleš BejrAleš Bejr ukázal opět jaký je psychopat a zápas s Jaromírem Soukupem na galavečeru Clash Of The Stars absolutně nezvládl a po nečistých úderech hlavou byl diskvalifikován!

27.1.2024 – Sportovní hala Fortuna, Praha, ČR
Clash Of The Stars 7 – Seven Sins
Box / 93 kg
Jaromír Soukup
🆚 Aleš Bejr
1. kolo DQ

V hlavním zápase se podle pravidel boxu utkali spolumajitel televize Barrandov a bývalý profesionální boxer Jaromír Soukup a nevyzpytatelný „Psychopat“ Aleš Bejr. Čtyřiapadesátiletý Soukup v minulosti získal také český titul v boxu, ale mírným favoritem zápasu byl i tak o osm let mladší bývalý kulturista Bejr.

Zápas začal Bejr hodně zběsile a začal na Soukupa vyvíjet obrovský tlak, ten se však z problémů dostal a začal Bejra přesně trefovat. To se Bejrovi nelíbilo a zatlačil Soukupa na pletivo kde ho obdaroval několika hlavičkami a byl mu stržen bod.

Jaromír Soukup vs Aleš Bejr

Zápas však pokračoval jen chvilku a Bejr měl opět zkrat chytil Soukupa do kravaty a složil ho k zemi. V tu chvíli už nebyl důvod aby zápas pokračoval a rozhodčí bývalého kulturistu diskvalifikoval. Televizní magnát Jaromír Soukup tak po deseti letech vyhrál zápas a uzavřel sedmý galavečer Clash Of The Stars s tím, že to byl definitivně poslední zápas.

Jaromír Soukup vs Aleš Bejr

Jaromír Soukup vs Aleš Bejr